KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16958064
nr 1695 8064
Lars Florén
(1899-1979), Sverige
Oljemålning, Signerad, vy från Skinnarviken. Olja på duk. 41x54 cm, yttermått inklusive ram: 50x63 cm
Lars Florén, född 1899, död 1979, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 april 2025
kl 19:06:12
15/4 20:48:40
300 kr
21/4 11:43:08